NR 43

Gilles Demarteau (1722 - 1776), François Boucher (1703 - 1770)

Sielanka pasterska, XVIII wiek

Sposób kredkowy / manière de crayon
19.40 x 26.20 cm

sygn. l.d. Boucher del. p.d.Demarleau sculp, śr. l.d opis

Cena wywoławcza: 800 zł
STAN ZACHOWANIA
Przedarcie dolnego marginesu bez szkody dla kompozycji. Praca oprawiona, za szkłem.
STAN ZACHOWANIA
Gilles Demarteau (1722 - 1776) - PRZEJDŹ DO KARTY ARTYSTY,
François Boucher (1703 - 1770) - PRZEJDŹ DO KARTY ARTYSTY