NR 44

Jean-Baptiste-Marie  Huet (1745 - 1811), Gilles Demarteau (1722 - 1776)

Rozterki miłości, XVIII wiek

Metoda kredkowa / manière de crayon
21.00 x 26.00 cm

sygn. l.d. Dessine par J.B. Huet Peintre du Rei; p.d. Grave par Demarteau, poniżej opis oraz nr planszy: No 63

Cena wywoławcza: 800 zł
STAN ZACHOWANIA
Grafika oprawiona, za szkłem.
STAN ZACHOWANIA
Grafika oprawiona, za szkłem.
Jean-Baptiste-Marie  Huet (1745 - 1811) - PRZEJDŹ DO KARTY ARTYSTY,
Gilles Demarteau (1722 - 1776) - PRZEJDŹ DO KARTY ARTYSTY