NR 66

Leszek Rózga (1924 - 2015)

Nostalgia – córce mojej Małgorzacie, 1970

Akwaforta, papier
64.00 x 34.50 cm

sygn. oł. p.d.: L. Rózga, l.d. tytuł

Cena wywoławcza: 1800 zł
STAN ZACHOWANIA
Praca po konserwacji.
STAN ZACHOWANIA
Praca po konserwacji.
Leszek Rózga (1924 - 2015) -