NR 69

Aleksander Sołtan (1903 - 1994)

Jastarnia I

Autolitografia
30.00 x 42.00 cm

sygn. p.d.: A Sołtan; l.d.: Autolitografia Jastarnia I

Cena wywoławcza: 800 zł *
Grafik, pedagog, uczeń Skoczylasa i Wyczółkowskiego w warszawskiej ASP. Uprawiał grafikę warsztatową i użytkową.

Prace w zbiorach Biblioteki Jagiellońskiej, Muzeum Narodowego, Biblioteki Narodowej.

Aleksander Sołtan (1903 - 1994) -
Grafik, pedagog, uczeń Skoczylasa i Wyczółkowskiego w warszawskiej ASP. Uprawiał grafikę warsztatową i użytkową. Prace w zbiorach Biblioteki Jagiellońskiej, Muzeum Narodowego, Biblioteki Narodowej