NR 74

Stanisław Szwarc (1880 - 1953)

Flisak pieniński, lata 30. XX w.

Autolitografia, papier
29.00 x 37.50 cm

sygn. oł. p.d.: St. Szwarc.

Cena wywoławcza: 400 zł
Dekoracyjna grafika z malowniczym przełomem Dunajca w tle. Grafika oprawiona.
Stanisław Szwarc (1880 - 1953) - Malarz, grafik. Ukończył studia na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie w 1906.