NR 76

Elisabeth Wagenitz-Bruck (1880 - 1943)

Wdowa z Wrocławia, lata 20. XX w.

Akwaforta, akwatinta na grubym papierze
23.00 x 13.00 cm

sygn.. oł. p.d.: E. Wagenitz-Bruck.

Elisabeth Wagenitz-Bruck (1880 - 1943) -