NR 77

Władysław Walkiewicz (1833 - 1900)

Antoni Zygmunt Helcel, przed 1871

Litografia
17.00 x 13.50 cm

sygn. pł. p.d.: Rys. W. Walkiewicz, l.d.: w Lit. A. Dzwonkowskiego. Pod kompozycją faksymile autografu.

Cena wywoławcza: 300 zł
Portret wybitnego historyka prawa, poprawiającego na łożu śmierci kolejny tom monumentalnej edycji „Starodawne prawa polskiego pomniki".

STAN ZACHOWANIA
Zagięcia dwóch narożników planszy; praca zakurzona z drobnymi śladami foksingu.

STAN ZACHOWANIA
Władysław Walkiewicz (1833 - 1900) -