NR 84

Tadeusz Wiktor (ur. 1946)

Ikona 3, 2010

Serigrafia
81.00 x 58.00 cm

; sygn. oł. p.d.: T.Wiktor. Odbitka autorska

Cena wywoławcza: 1000 zł *
STAN ZACHOWANIA
Grafika w oprawie.
STAN ZACHOWANIA
Grafika w oprawie.
Tadeusz Wiktor (ur. 1946) - Studiował malarstwo i grafikę na ASP w Krakowie, w 1974 otrzymał dyplom. Jest wychowankiem Adama Marczyńskiego. Na początku lat 80. wykładał na ASP rysunek, nauczał podstaw rysunku na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie, był pracownikiem naukowym WSP w Cieszynie, profesorem Politechniki Częstochowskiej, a od 1996 jest profesorem WSP w Rzeszowie.
Profesor...