NR 85

Wouwermans (Philips Wouwerman), Pierre François Beaumont (ok. 1719 - ok. 1777)

Retard de Chasse [Kucie konia], 2. poł. XVIII wieku.

Miedzioryt, papier czerpany
30.80 x 42.70 cm

poniżej kompozycji rytowane sygn. i inskrypcje: l.d P. Wouvermens pinx., p.d. Beaumont Sculp.; pod kompozycją tytuł i nota informująca, że obraz znajduje się w zbiorze Henryka Bruhla, ministra AugustaIII (Tableau qui est dans lqa Galerie de S.E. Mgr. le Comte de Bruehl Chevalier de l’Ordre de l’Aigle Blanc Ministre d’Etat et du Cabinet de sa Majeste le Roy de Pologne Electeur de Saxe).

Cena wywoławcza: 800 zł

Miedzioryt wg obrazu P. Wouvermensa; jedna z serii sześciu plansz o tematyce myśliwskiej.

STAN ZACHOWANIA
Praca oprawiona i za szkłem; zakwaszenia papieru, dolny margines docięty do odcisku płyty.

STAN ZACHOWANIA
Wouwermans (Philips Wouwerman) - PRZEJDŹ DO KARTY ARTYSTY,
Pierre François Beaumont (ok. 1719 - ok. 1777) - PRZEJDŹ DO KARTY ARTYSTY