29 maja 2021r., godz. 12:00
Aukcja: 29 maja 2021 (sobota), godzina 12:00
Katalog aukcji oraz możliwość licytacji: OneBid | Artinfo
Licytuj z domu!
www.nautilus-art.pl/pl/aukcje
tel.: +48 12 3463050
mob.: +48 668 900 360
27
Eugeniusz Tukan-Wolski (1928 - 2014)
Technika mieszana, papier, 14.70 x 18.00 cm
Cena wywoławcza: 1000 zł14malarstwo
Tadeusz Makowski (1882 - 1932)
Akwarela, papier, 24.50 x 33.00 cm
Cena wywoławcza: 60000 zł33malarstwo
Krystyn Zieliński (1929 - 2007)
Relief, akryl, płyta pilśniowa, 71.50 x 70.00 cm
Cena wywoławcza: 7000 zł13malarstwo
Włodzimierz Kunz (1926 - 2002)
List z St. Tropez do Józefa Marka
Olej, collage, płótno, 60.00 x 62.50 cm
Cena wywoławcza: 3500 zł10malarstwo
Janina Kraupe-Świderska (1921 - 2016)
Olej, płótno, 82.00 x 65.00 cm
Cena wywoławcza: 6500 zł32malarstwo
Akryl, płótno, 60.00 x 50.00 cm
Cena wywoławcza: 2000 zł5malarstwo
Antoni Kamieński (1860 - 1933)
Paryski zaułek polskich artystów, 1893
Olej, płótno, 54.00 x 46.00 cm
Cena wywoławcza: 2500 zł19malarstwo
Mieczysław Serwin-Oracki (1912 - 1978)
Olej, tektura, 21.00 x 30.00 cm
Cena wywoławcza: 1600 zł11malarstwo
Emil Krcha (1884 - 1972)
olej, płótno, 64.50 x 100.00 cm
Cena wywoławcza: 15000 zł25malarstwo
Pejzaż z machinami drogowymi, lata 80. XX w.
Technika mieszana, papier, 15.50 x 18.50 cm
Cena wywoławcza: 1000 zł8malarstwo
Jerzy Kossak (1886 - 1955)
Olej, tektura, 50.00 x 37.00 cm