NR 12

Tadeusz Rybkowski

Na pastwisku, 1925

Akwarela, papier
25.00 x 35.00 cm

sygn.. l.d.: Tadeusz Rybkowski, autorski opis kompozycji.

Cena wywoławcza: 2500 zł

Tadeusz Rybkowski -