NR 13

Alojzy Siwecki (1912 - 1988)

Maki spod Monte Cassino, 1967

Olej, płótno
110.00 x 80.00 cm

sygn.. p.g.: A. Siwecki 67. Na odwrocie naklejka ekspozycyjna TPSP w Krakowie z opisem pracy

Cena wywoławcza: 2500 zł

Alojzy Siwecki (1912 - 1988) - Malarz.  W latach 1932-1937 studiował malarstwo na ASP w Krakowie w pracowniach Władysława Jarockiego i Fryderyka Pautscha.