NR 23

Domenico Cunego (1727 - 1803)

Książę Fryderyk Wilhelm Pruski (później Fryderyk Wilhelm III król Prus), Fryderyka Luiza Wilhelmina Księżna Prus, Fryderyk Ludwi, 1787

Miedzioryt
77.50 x 5.02 cm

sygn. oł. p.d.:Domenico Cunego sculp.

Cena wywoławcza: 1500 zł

STAN ZACHOWANIA
Grafika po konserwacji.
STAN ZACHOWANIA
Grafika po konserwacji.
Domenico Cunego (1727 - 1803) - Włoski malarz i grafik.