NR 24

Stefan Zan

Portret, litografia
29.50 x 23.50 cm

sygn. A(chille) Deveria; Lith. de [Francois le] Villain.

Cena wywoławcza: 280 zł

Grafika autorstwa Deveria A(chille). Wym. arkusza: 400 x 310 mm.

Stefan Zan (XIX w) oficer w powstaniu listopadowym, emigrant, towiańczyk. Grafika z teki: Straszewicz J., Les Poloneis et les Poloneises de la Revolution du 29. XI. 1830, Paris 1832