NR 40

Myśliwi odpoczywający wśród wydm, II połowa XVIII w.

Akwaforta
25.80 x 31.70 cm

syg, pł. l.d.

Cena wywoławcza: 360 zł

Grafika autorstwa: Musculus F.M.

Grafika według pracy Jana Wijanta.
Hollstein Dutch 1(2).

Hollstein Dutch 1(2).