NR 41

Pietro Fontana (1762 - 1837)

Sybilla Kumejska, 1797

Miedzioryt, akwaforta
46.00 x 35.00 cm

sygn. pł.: Dominicus Zampieri Vulgo Domenichino pinxit; Stephanus Teofanelli delineavit; Petrus Fontana Venetus sculp. Romae 1797.

Cena wywoławcza: 800 zł

Wym. planszy 680 x 495 mm.
STAN ZACHOWANIA
Praca po konserwacji.
Wym. planszy 680 x 495 mm.
STAN ZACHOWANIA
Praca po konserwacji.
Pietro Fontana (1762 - 1837) -