NR 42
Le meme jeune homme rendu a la vie (Powrót do życia) wg. Roberta Smirk, 1787
Miedzioryt
49.50 x 63.00 cm
sygn.: Painted by Rob. Smirk, Engraved by Rob. Pollard.
Grafika autorstwa Pollarda Roberta (1755 – 1838).STAN ZACHOWANIA
Grafika oprawiona. Uszkodzenia marginesów.