NR 42

Le meme jeune homme rendu a la vie (Powrót do życia) wg. Roberta Smirk, 1787

Miedzioryt
49.50 x 63.00 cm

sygn.: Painted by Rob. Smirk, Engraved by Rob. Pollard.

Cena wywoławcza: 600 zł

Grafika autorstwa Pollarda Roberta (1755 – 1838).

STAN ZACHOWANIA
Grafika oprawiona. Uszkodzenia marginesów.

STAN ZACHOWANIA