NR 43

Zdzisław Przebindowski (1902 - 1986)

Sardyńskie miasteczko, przełom lat 1929/30

Akwaforta
21.00 x 22.40 cm

sygn. oł. p.d.: Przebindowski

Cena wywoławcza: 600 zł

Grafika z podróży artysty, na które uzyskał 10 miesięczne stypendium. Zwiedził Włochy, Libię, Turcję.
Zdzisław Przebindowski (1902 - 1986) - Malarz. Absolwent krakowskiej ASP w pracowniach Władysława Jarockiego, Fryderyka Pautscha i Jana Wojnarskiego