NR 44

Romeyn  de Hooghe (1645 - 1708)

Bitwa pod Chocimiem w 1673 roku, po 1674

Akwaforta
27.00 x 34.30 cm

sygn. pł.: Dessine sur les lieux por Francois Grata et grave per Rom. De Hooge a Leide, chez Pierre von der Aa

Cena wywoławcza: 2500 zł

Odbitka obcięta.
STAN ZACHOWANIA
grafika naklejona na gruby papier, ślady złożenia, zaplamienia
Odbitka obcięta.
STAN ZACHOWANIA
Romeyn  de Hooghe (1645 - 1708) - Holenderski malarz, rzeźbiarz, grafik i karykaturzysta, ważny i płodny reprezentant późnego baroku.