NR 45
Portret kobiety w kapeluszu (Głowa P. J), początek XX w.
Litografia
24.00 x 22.00 cm
sygn. p.d. ołówkiem: (Tad. Rychter, głowa p.J.)
Wym. planszy: 420 x 340 mm.
Tadeusz Rychter (1870 - 1943) -