NR 46

Jacek Sroka (ur. 1957)

Tata gra bluesa, 1984

Akwaforta, akwatinta
16.00 x 24.30 cm

sygn. p.d.: SROKA 1984; odb.: E/A.

Jacek Sroka (ur. 1957) -