NR 47

Jacek Sroka (ur. 1957)

Kamera mojej żony, 1987

Akwaforta, akwatinta barwna
24.50 x 20.70 cm

sygn. p.d.: SROKA 1987; sygn. pł. góra[śr]: SROKA 1987; odb.: E/A.

Cena wywoławcza: 800 zł

Jacek Sroka (ur. 1957) -