NR 48

Jacek Sroka (ur. 1957)

Nos, 1987

Akwaforta, akwatinta barwna
61.20 x 41.30 cm

sygn. p.d.: SROKA 1987; odb.: E/A.

Jacek Sroka (ur. 1957) -