NR 49

Jacek Sroka (ur. 1957)

Ulica Batalionów Chłopskich, 1999

Akwaforta, akwatinta barwna
53.50 x 48.50 cm

sygn. p.d.: SROKA 1999; sygn. pł. l.d.: SROKA 1998; odb.: 27/100.

Jacek Sroka (ur. 1957) -