NR 50

Jacek Sroka (ur. 1957)

Osiem, 1992

Akwaforta, akwatinta barwna
47.00 x 50.00 cm

sygn. p.d.: SROKA 1992; sygn. pł. l.d.: SROKA 1992; odb.: E/A.

Jacek Sroka (ur. 1957) -