NR 53

Herman Struck (1876 - 1944)

New York. Statua Wolności, 1921

Akwaforta, papier żeberkow
15.00 x 20.50 cm

sygn. oł. p.d.: Herman Struck

Cena wywoławcza: 600 zł

STAN ZACHOWANIA
niewielkie naddarcie marginesów, bez szkody dla odbitki.
STAN ZACHOWANIA
Herman Struck (1876 - 1944) -