NR 62

Przy wodopoju, połowa XVII w.

Akwaforta
19.20 x 27.70 cm

sygn. od lewej: Pet. Paul. Rubenius pinxit, Lucas van Vden fecit, Franciscus vanden Wyngaerde excudit.

Cena wywoławcza: 500 zł

Grafka autorstwa Lucasa van Udena (1595-1672).

Tytuł oryginalny:

Paarden en koeien bij een drinkplaats. Het wed.
Hollstein Dutch 42-4(5), Bartsch 57.

Tytuł oryginalny: