NR 68

Portret Ignacego Engelberta Blaszke, 1911

Litografia
22.00 x 21.00 cm

sygn. pł. l.d.: nieczytelna

Cena wywoławcza: 400 zł

Grafika nieustalonego autorstwa. wym. planszy: 460 x 295 mm.

Portret Ignacego Engelberta Blaszke (Blaschke), rzeźbiarza (1882 – 1942), ucznia Konstantego Laszki.