NR 69

Utagawa Kunisada (1786 - 1865)

Aktor Kabuki, ok. 1850

Drzeworyt barwny
34.00 x 23.50 cm

sygn.: shimoto no oiu Toyokuni ga, z pieczęcią Toshidama. Dwie pieczęcie cenzorskie nanushi. Wydawca: Yamamotoya Heikichi (pieczęć w lewym dolnym rogu).

Cena wywoławcza: 500 zł

STAN ZACHOWANIA
grafika zdublowana bibułką, po prawej ślady po owadach.
STAN ZACHOWANIA
Utagawa Kunisada (1786 - 1865) -