NR 70

Utagawa Kunisada (1786 - 1865)

Dwie kobiety, 1856

Drzeworyt barwny
35.00 x 24.50 cm

sygn.: Toyokuni ga w kartuszu toshidama, pieczęcie cenzorskie aratame, owalna pieczęć datująca: 3 miesiąc roku smoka (1856.).

Cena wywoławcza: 500 zł
STAN ZACHOWANIA
w prawej górnej części zaplamienia, po lewej naddarcie (1cm).
STAN ZACHOWANIA
Utagawa Kunisada (1786 - 1865) -