NR 72

Hokuei Shunbaisai

Aktor Kabuki Ichikawa Ebizo as Akitshima, ok. 1830

Drzeworyt barwny
37.20 x 25.00 cm

sygn.: Hokuei Shunbaisai ga.

Cena wywoławcza: 500 zł

STAN ZACHOWANIA
zagniecenia i załamania papieru, po prawej dziurki po dawnym mocowaniu, uszkodzony lewy dolny róg.
STAN ZACHOWANIA
Hokuei Shunbaisai -