NR 72
Aktor Kabuki Ichikawa Ebizo as Akitshima, ok. 1830
Drzeworyt barwny
37.20 x 25.00 cm
sygn.: Hokuei Shunbaisai ga.
STAN ZACHOWANIA
zagniecenia i załamania papieru, po prawej dziurki po dawnym mocowaniu, uszkodzony lewy dolny róg.
Hokuei Shunbaisai -