NR 73

Utagawa Sadakage

Samuraj, I poł. XIX w.

Drzeworyt barwny
36.40 x 24.50 cm

sygn.: Gokotei Sadakage ga, pieczęć kiwame

Cena wywoławcza: 500 zł

STAN ZACHOWANIA
podklejony lewy dolny róg, niewielkie dziurki po prawej.
STAN ZACHOWANIA
Utagawa Sadakage -