NR 11

Zefiryn Ćwikliński (1871 - 1930)

Limba, 1926

Olej, tektura
29.00 x 34.00 cm

sygn. p. d.: Z. Ćwikliński 1926

Cena wywoławcza: 2400 zł

STAN ZACHOWANIA
Na odwrociu pozostałości naklejki Miejskiej Galerii Sztuki w Łodzi, oraz pieczęć lwowskiego ramiarza Feliksa Weczlewskiego.
STAN ZACHOWANIA
Zefiryn Ćwikliński (1871 - 1930) -