NR 23

Teodor Stachowicz (1800 - 1873)

Scena bitewna [starożytny Rzym], ok. 1840

Piórko, tusz, papier
29.50 x 41.80 cm

nie sygn.

Cena wywoławcza: 600 zł

PROWENIENCJA
Praca pochodzi z dużego zespołu rysunków i szkiców olejnych Teodora Stachowicza, rozsprzedanego w lata 90. XX w.
STAN ZACHOWANIA
W górnej części 1-centymetrowe naddarcie.
PROWENIENCJA
STAN ZACHOWANIA
Teodor Stachowicz (1800 - 1873) -