NR 28

Carl Otto Czeschka (1878 - 1960)

Am Bach (Przy potoku), 1919

Drzeworyt na papierze japońskim
32.50 x 47.00 cm

sygn. oł. p.d.: C.O.Czeschka oraz inicjał artysty

Cena wywoławcza: 1000 zł

Praca z teki VIII Jahresgabe der Freunda Graphischer Kunst, Lipsk 1920.
STAN ZACHOWANIA
Zakwaszenia papieru.
STAN ZACHOWANIA
Zakwaszenia papieru.
Carl Otto Czeschka (1878 - 1960) -