NR 37

Zdzisław Przebindowski (1902 - 1986)

Cyganka, 1926

Akwaforta
11.50 x 9.00 cm

sygn.. na odwrocie: Zdzisław Przebindowski 1926.

Zdzisław Przebindowski (1902 - 1986) - Malarz. Absolwent krakowskiej ASP w pracowniach Władysława Jarockiego, Fryderyka Pautscha i Jana Wojnarskiego