NR 45
Pochoir, litografia
48.00 x 64.00 cm
sygn. płyty l.g. Picasso 1.6.60; dodatkowo p.d.: czerwony stempel autorski Picasso.
Wydawca La Vent d'Arles i SPADEM, 1975; wykonawca odbitki Daniel Jacomet, Paryż; litografia częściowo ręcznie uzupełniana; egz. 1648/2000. Na odwrocie certyfikat z numerem pozycji i noty wydawnicze.
Pablo Picasso (1881 - 1973) -
Hiszpański malarz, rysownik, grafik i rzeźbiarz.