NR 45

Pablo Picasso (1881 - 1973)

Corrida. Avant la pique, 1960

Pochoir, litografia
48.00 x 64.00 cm

sygn. płyty l.g. Picasso 1.6.60; dodatkowo p.d.: czerwony stempel autorski Picasso.

Cena wywoławcza: 4200 zł

Wydawca La Vent d'Arles i SPADEM, 1975; wykonawca odbitki Daniel Jacomet, Paryż; litografia częściowo ręcznie uzupełniana; egz. 1648/2000. Na odwrocie certyfikat z numerem pozycji i noty wydawnicze.
Pablo Picasso (1881 - 1973) - Hiszpański malarz, rysownik, grafik i rzeźbiarz.