NR 50

Czytający, lata 70. XX wieku

Litografia barwna
33.00 x 24.00 cm

sygn. oł. l.d.: Lebenstein, odbitka numerowana oł. l.d.: 13/100.
Na odwrocie certyfikat włoskiej galerii. Suche stemple.