NR 55

Włodzimierz Kotkowski (1942 - 2011)

Niby Wieża Babel, 1982

Akwaforta, akwatinta, papier
30.30 x 25.40 cm

sygn. oł. p. d.: W. Kotkowski 1982; śr. d.: epr d'artiste; l. d.: tytuł

Włodzimierz Kotkowski (1942 - 2011) -