NR 57

Jacek Sroka (ur. 1957)

Kolorowe aspekty bycia służącym, 1999

Akwaforta, akwatinta barwna
78.00 x 64.50 cm

sygn.. oł. p.d.: Sroka 1999; odbitka 98/100.

Jacek Sroka (ur. 1957) -