NR 57
Kolorowe aspekty bycia służącym, 1999
Akwaforta, akwatinta barwna
78.00 x 64.50 cm
sygn.. oł. p.d.: Sroka 1999; odbitka 98/100.
Jacek Sroka (ur. 1957) -