NR 59

Kacper Bożek (ur. 1974)

Mediewistyka. Tryptyk, 2002 - 2003

Akwaforta, akwatinta

Cena wywoławcza: 3200 zł *

trzy plansze sygnowane oł. p.d., śr. d. tytuł, l.d. numer
egzemplarza. Wymiary plansz: 495 x 665 mm; 489 x 659 mm; 644 x 490 mm; numery nplansz: 39/100, 32/100, 35/100.

Tryptyk składa się z prac: Milites Templi, Dominicanes, Firma.

Kacper Bożek (ur. 1974) -
Krakowski grafik i rysownik, wykładowca na Wydziale Grafiki w krakowskiej ASP. Uprawia grafikę warsztatową i rysunek. Inspiracji twórczej dostarcza mu zarówno mitologia, baśnie i legendy, literatura, historia, ale także kultura popularna i film.