NR 61

Hasegawa Sadanobu

Aktor Bando Jutaro jako pani Iwafuji w sztuce „Kagamiyama Kokyo no Nishike”, 1838

Drzeworyt barwny, papier
37.00 x 25.00 cm

sygnatura Hasegawa Sadanobu ga; wydawca Tenmaya Kuhei (Tenki).

Cena wywoławcza: 500 zł

Z oryginalnej sztuki lalkowej, wersje Kabuki wykorzystywały akt VI i VII, dwa główne akty koncentrujące się na historii o samobójstwie i zemście dam dworu.
STAN ZACHOWANIA
Zaplamienie w l.g. rogu.
STAN ZACHOWANIA
Zaplamienie w l.g. rogu.
Hasegawa Sadanobu -