NR 67

Nikołaj Aleksandrowicz Pawłow (1899 - 1968)

Leningrad [Sankt Petersburg]. Zestaw 12 akwafort barwnych, 1957

Akwaforta
30.00 x 20.00 cm

Cena wywoławcza: 800 zł

Zespół 12 akwafort barwnych; wym. 30 x 20 cm (lub 20 x 30 cm); sygn.. oł. p.d. Białe noce, Nabrzeże uniwersyteckie,Plac Dekabrystów, Kanał Gribojedowa, Krążownik Aurora, Newski Prospekt, Plac Strajków, Ogród Letni, Fabryka Kirowa, Bulwar Admiralicji, Strelk, kolumna Rostra.
Nikołaj Aleksandrowicz Pawłow (1899 - 1968) -