07 października 2021r., godz. 19:00
Aukcja: 7. października 2021 (czwartek), godzina 19:00
Katalog aukcji oraz możliwość licytacji: OneBid | Artinfo
W ofercie m.in.: KOSSAK Jerzy, KRAUPE-ŚWIDERSKA Janina, PINKAS Ignacy, WYSPIAŃSKI Stanisław, DOBROWOLSKI Odo, SKOCZYLAS Władysław, CZYŻEWSKI Tytus, SRZEDNICKI Konrad, PICASSO Pablo, MIANOWSKI Lucjan, LEBENSTEIN Jan, NEWTON Helmut, HIROSHIGE, KUNISADA
Licytuj z domu!
www.nautilus-art.pl/pl/aukcje
mob.: +48 668 900 360
1
Jerzy Kossak (1886 - 1955)
Olej, sklejka, 40.00 x 36.00 cm
Cena wywoławcza: 9800 zł10malarstwo
Ludomir Benedyktowicz (1844 - 1926)
Pastel, 63.00 x 47.00 cm
Cena wywoławcza: 9500 zł11malarstwo
Zefiryn Ćwikliński (1871 - 1930)
Olej, tektura, 29.00 x 34.00 cm
Cena wywoławcza: 2400 zł12malarstwo
Olej, tektura, 59.00 x 62.00 cm
Cena wywoławcza: 6000 zł13malarstwo
Stanisław Dziemański (1897 - 1962)
Gwasz, akwarela, 17.00 x 32.00 cm
Cena wywoławcza: 1200 zł15malarstwo
Olej, tektura, 19.50 x 25.50 cm
Cena wywoławcza: 3600 zł17malarstwo
Stanisław Paciorek (1889 - 1952)
Pejzaż ze stodołą, lata 40. XX w.
Olej, tektura, 17.50 x 23.00 cm
Cena wywoławcza: 1400 zł18malarstwo
Pinkas Ignacy (1888 - 1935)
Olej, tektura, 41.00 x 31.00 cm
Cena wywoławcza: 6000 zł19malarstwo
Sosny o zmroku, lata 40. XX w.
Olej, tektura, 37.00 x 47.00 cm
Cena wywoławcza: 1600 zł20malarstwo
Ludwik Rowiński
Olej, tektura, 12.00 x 17.50 cm