NR 11

Józef Lucjan Ząbkowski (1928 - 1998)

Niepokój, 1969

Olej, tempera, technika mieszana / płótno
110.00 x 95.00 cm

sygn. p. g.: ZĄBKOWSKI

Cena wywoławcza: 5000 zł

Józef Lucjan Ząbkowski (1928 - 1998) - Malarz i rysownik; ceniony profesor w krakowskiej ASP.