NR 12

Wodnicka-Ząbkowska Cecylia

Widzenie w czasie operacji zaćmy, 2015

olej/płótno
110.00 x 90.00 cm

sygn. p. d.: C. Wodnicka

Cena wywoławcza: 6500 zł

Wodnicka-Ząbkowska Cecylia -