NR 20

Jarosław Kawiorski (ur. 1955)

Postaci, 2001

Olej, płótno
100.00 x 80.00 cm

opisany autorsko na odwrocie

Jarosław Kawiorski (ur. 1955) - malarz i grafik; studiował w krakowskiej ASP (u J. Szancenbacha); w latach 80. działał w  ruchu kultury niezależnej. Mieszka i tworzy w Krakowie, jest wykładowcą ASP (od 1995).