NR 28

Grzegorz Wnęk (ur. 1974)

Piknik lotniczy III, 2007

Olej, płótno
70.00 x 80.00 cm

opisany autorsko na odwrocie

Grzegorz Wnęk (ur. 1974) -
Współzałożyciel Stowarzyszenia Artystów „Kontrapost”. Absolwent Wydziału Malarstwa ASP w Krakowie (dyplom w pracowni prof. Stanisława Rodzińskiego w 1999). Od 1998 pracuje jako asystent na Wydziale Malarstwa ASP w Krakowie w pracowniach: prof. G. Bednarskiego i później prof. J. Matuszewskiego. Od 2004 roku doktor sztuki, a od 2005 roku adiunkt.