NR 29

Tomasz Daniec (ur. 1973)

Terminal VIII, 2005

Olej, płótno;
50.00 x 1000.00 cm

sygn.. l. d.: T. Daniec 2005

Cena wywoławcza: 2000 zł *

[katalog wystawy] Tomasz Daniec. Terminal, Nautilus, Kraków 2007, poz. 9
Tomasz Daniec (ur. 1973) -
Grafik i malarz. Studiował w krakowskiej ASP. Dyplom z wyróżnieniem uzyskał w 1998, w pracowni miedziorytu na Wydziale Grafiki. W 1997 otrzymał Stypendium w Kent Institute of Art.&Design, Maidstone, Wielka Brytania. W 1999 przyznano mu Stypendium Twórcze Miasta Krakowa, a w 2003 Stypendium im. T. Kulisiewicza. W 2003 zdobył Srebrny...