NR 31

Magdalena Nałęcz (ur. 1970)

Dachy Krakowa, lata 90. XX w.

Olej, płótno
100.00 x 130.00 cm

sygn. p. d.: M. Nałęcz

Magdalena Nałęcz (ur. 1970) - Malarka w 1990 ukończyła rzeszowskie Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych. W latach 1990-1995 studiowała na Wydziale Malarstwa ASP w Krakowie. W 1995 otrzymała dyplom z wyróżnieniem z malarstwa w pracowni prof. J. Szancenbacha i dyplom z rysunku w pracowni prof. S. Karpowicza.